HAFTOWANE NASZYWKI

HAFTOWANE NASZYWKI

Haftowane naszywki to trwały i pomysłowy sposób na ozdobienie, a także oznakowanie wszelkiego rodzaju odzieży. Perfekcyjnie wykonana naszywka sprawdzi się świetnie  zarówno na odzieży roboczej, ale także jako identyfikator lokalnej firmy, służb mundurowych czy znak przynależności do klubu sportowego, motocyklowego, drużyny harcerskiej i temu podobnych.  Jest doskonałym sposobem na pokazanie swojej wyjątkowości i przynależności do określonej grupy.

NASZYWKI NA ODZIEŻ ROBOCZĄ

Ta forma znakowania odzieży firmowej znajdzie swoje zastosowanie nie tylko jako element wizualny, ale także, a może przede wszystkim, będzie świetną reklamą dla Twojej firmy. Pracownicy często uczestniczą w wyjazdach służbowych oraz obsługują Klientów. Oznakowanie ich służbowego uniformu sprawia więc, że logo Twojej firmy stanie się rozpoznawalne i bez działań marketingowych dotrze do potencjalnego Klienta.

Ale odzież firmowa to nie tylko ubrania robocze typu kurtka, kombinezon, fartuch…

Odzież robocza to także ubiór pracowników służb mundurowych. I w tym przypadku haftowana naszywka okazuje się równie świetnym rozwiązaniem. Dlaczego? Oto kilka zalet:

  • jest trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych,
  • można ją umieścić w dowolnym miejscu na ubraniu, a także na innych dodatkach tupu plecak, torebka czy buty,
  • można ją wykonać na rzepie ( jest to szczególnie istotne w umundurowaniu np. wojskowym/policyjnym), dzięki czemu nie ma konieczności wypruwania i naszywania każdorazowej zmiany jednostek czy oznaczeń identyfikacyjnych,
  • wykonana na termofolii nie wymaga użycia igły i nitki a jedynie wprasowania

 

NASZYWKA JAKO ZNAK PRZYNALEŻNOŚCI DO OKREŚLONEJ GRUPY

Naszywka jest gadżetem, który coraz częściej i coraz chętniej wykorzystywany jest wśród członków grup podzielających wspólne pasje, wartości, poglądy. Należą do nich, m.in.

  • drużyny harcerskie
  • kluby sportowe
  • kluby motocyklowe
  • organizacje młodzieżowe
  • fankluby zespołów muzycznych, itp.

Możliwości na wykorzystanie naszywki w tego typu społecznościach jest różnorakie: może posłużyć jako pamiątka z wyjazdu, nagroda czy po prostu identyfikator przynależności do danej grupy.

 

NASZYWKA JAKO ELEMENT OZDOBNY GARDEROBY

Haftowane naszywki to w ostatnim czasie bardzo modny i popularny sposób zdobienia odzieży. Naszywka na kurtce, czapce, bluzie czy spodniach dzięki swoim walorom dekoracyjnym potrafi nadać garderobie zupełnie nowego, niepowtarzalnego wyglądu. Spełnia także dodatkową funkcję – naszywki mogą również zakryć przetarcie czy uszkodzenie na odzieży.

Ilość wzorów naszywek jest właściwie nieograniczona – mogą to być kwiaty, zwierzęta, motywy dziecięce, owoce, napisy i wszystko, czego „dusza zapragnie”. W naszej firmie wykonasz naszywkę z dowolnym wzorem, w wybranym rozmiarze i dobierzesz odpowiadającą Ci kolorystykę.

Mieliśmy przyjemność wykonać naszywkę, która ozdobiła kreację Ronnie Ferrari podczas występu Sylwestrowego w roku 2019.

Efekt oceńcie sami.

 

Wybierz wzór i my zrobimy wszystko, aby naszywka spełniła swoją funkcję reklamową, identyfikacyjną czy też ozdobną.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten wpis


Powered by keepvid themefull earn money