HAFT KOMPUTEROWY NA ODZIEŻY FIRMOWEJ

HAFT KOMPUTEROWY NA ODZIEŻY FIRMOWEJ

CZYM JEST HAFT KOMPUTEROWY?

Haft jest jedną z najstarszych metod zdobienia tkanin, gdyż jego początki sięgają jeszcze czasów starożytnych. Zdobiono nim wówczas różnego rodzaju elementy garderoby, szaty liturgiczne czy obrusy oraz przedmioty użytku domowego. Każdy haft wykonywany był ręcznie, a umiejętność haftowania była niezwykle pożądaną cechą wśród kobiet i przekazywana przez lata z pokolenia na pokolenie. Wraz ze zmieniającymi się czasami, swoją ewolucję przechodziła też sama technika haftów. Wzory zmieniały się pod wpływem obecnie panującej mody, a z czasem stały się znakiem rozpoznawczym dla poszczególnych regionów ( przykład: Parzenica ).

Współcześnie ręczna, misterna robota została zastąpiona pracą maszyn hafciarskich. Dzięki temu profesjonalny haft wykonać można dużo szybciej, a zapisany wzór wielokrotnie odwzorować. Rozwiązanie takie jest bardzo wygodne  dlatego odzież z haftem staje się coraz bardziej popularna. Haft nie służy już tylko do zdobienia tkanin, ale oprócz walorów dekoracyjnych stał się także formą reklamy dla firm.

 

ODZIEŻ FIRMOWA Z LOGO

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na oznakowanie odzieży pracowników firmowym logo. Wszelkiego rodzaju emblematy i logo cenionych firm przybierają postać haftu, gdyż jest to nie tylko najtrwalsza, ale także najbardziej prestiżowa metoda znakowania produktu. Znakując odzież swoich pracowników stają się oni żywą wizytówką i reklamą firmy wszędzie tam, gdzie się pojawią.

W naszej firmie możemy zaproponować haft na różnego rodzaju materiałach – odzieży roboczej, polarach, kurtkach, czapkach, t-shirtach i wielu innych. Wykonujemy zarówno haft bezpośredni jak i haftowane naszywki do samodzielnego przyszycia. Posiadamy szeroki wybór odzieży reklamowej, wykonujemy także zdobienia na materiałach powierzonych przez Zleceniodawców. Dzięki profesjonalnemu zapleczu maszynowemu jesteśmy w stanie zapewnić realizację nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Sami przygotowujemy programy hafciarskie, a następnie przenosimy je z najwyższą starannością na odzież reklamową. Szczególnie ważna jest dla nas wysoka jakość oferowanych przez nas usług, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami i importerami tkanin, produktów i dodatków zapewniając dzięki temu realizację każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

Chętnie rozmawiamy, doradzamy i pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania dla każdego Klienta.

Haftujemy dla wszystkich – dużych korporacji, małych firm, a także Klientów indywidualnych.

 

ZAPRASZAMY !!!

Odwiedź nas: Łańcut, ul. Grunwaldzka 21

Skontaktuj się z nami : 669 792 554 , biuro@graffis.pl

Do usłyszenia!

 

Udostępnij ten wpis


Powered by keepvid themefull earn money